Apie mus

         Kvapo įtaiga stipresnė už žodžius, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti. (Patrick Süskind. Filmo "Kvepalai" autorius).

         Dar senoves Egipto mene buvo minimas gydymo, grožio, parfumerijos dievas - Nefertumas. Vaizduojamas kaip gražus jaunuolis su didelio lotoso žiedo karūna ant galvos.

         Parfumerija nuo senų laikų buvo kažkas daugiau nei naudinga priemonė nemaloniems kūno kvapams panaikinti. Kruopščiai parinkti tiek vyriški, tiek moteriški aromatai tampa kiekvieno vizitine kortele, skirta pabrėžti asmenybę. Vieniems, tai menas pritraukti kitos lyties atstovus, kitiems – kurti jaukią dalykinę aplinką…

         Nefertum-Kvepalai nuo 2014 metų vykdo individualią veiklą. Čia siūlomi arabiški kvepalai atkeliavo iš Egipto ir iš kitų saulėtųjų Arabijos kraštų - Saudo Arabijos, Jungtinių Arabų Emiratų. Arabiški kvepalai nuo seno žinomi savo ypatingais  arabiškais aromatais - nuo šiol jų galite rasti ir pas mus - www.nefertum-kvepalai.lt.

         Nefertum-kvepalai padės Jums pasinerti į arabiškos parfumerijos magijos pasaulį - išbandyti arabiškus aromatus, turinčius egzotiškų atspalvių, kurie sukelia jausmingas fantazijas ir seksualumą. Kur namus puošia išraiškingos smilkalinės ir jose iš lėto rūkstantys, prabangų kvapą skleidžiantys, smilkalai... El. parduotuvėje www.nefertum-kvepalai.lt ir koncentruoti aliejiniai kvepalai ir purškiami kvepalai apgaubs Jus jausminga, paslaptinga aura, o smilkalai Jūsų namus pavers jaukia, arabiškų jausmų kupina, oaze…

        Tik pas mus – Nefertum-Kvepalai – vienoje vietoje galite rasti tokių žymių arabiškų firmų kaip Al Rehab, Nabeel, Al Haramain, Swiss Arabian kvepalų.       

         Nusibodo masinės gamybos žymių firmų purškiami kvepalai - Nefertum-kvepalai nuolat plečia asortimentą, ieško naujų tiekėjų atsižvelgdami į kiekvieno kliento norus, pageidavimus.

         Kvepalai vyrams, kvepalai moterims, unisex kvepalai, smilkalai ir smilkalinės ir visa tai galite rasti pas muswww.nefertum-kvepalai.lt.

          Galbūt ieškote kažko ypatingo, kažko išskirtinio, o gal kažko seniai pamiršto – pasidalinkite su mumis.  Nefertum-Kvepalai kiekvienam padės, patars išsirinkti tą vienintelį aromatą, kuris atskleis Jūsų asmenybę. Tik susisiekite su mumis!

         Arabiški kvepalai – nauja, unikalu, nepakartojama!

 

Rašyk
Skambink